Strážný - strážná

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost RASYGUARD FACILITY, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci ostrahy, strážní - strážný - strážná.

Místo výkonu práce: Průmyslová 890, Chrudim V případě "Dohody o pracovní činnosti" hodinová sazba 58,70,- Kč. Pracovní pozice je vhodná pro osoby OZP. Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení. Požadujeme: bezúhonnost, dobrý zdravotní stav. Praxe a Certifikát strážného výhodou. První kontakt učiňte prosím na výše e-mailové adrese, kde si domluvte osobní schůzku.

Společnost

RASYGUARD FACILITY, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Průmyslová 890, 537 01 Chrudim 1 (Pardubický), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Strážný v oboru Ochrana a ostraha
Alternativní názvy profese: Pracovníci ostrahy, strážní

Mzdové podmínky

Základní mzda: 9 900 - 10 900 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

6.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti RASYGUARD FACILITY, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost RASYGUARD FACILITY, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému