Programátor/ka PHP

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost goNET s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Programátoři počítačových aplikací specialisté - programátor/ka php.

Místo výkonu práce: Úprkova 25, Ostrava - Přívoz V případě zájmu pište na e-mail: kontakt Při emailové komunikaci prosím do předmětu emailu uveďte název pozice a firmy, kde se o zaměstnání ucházíte. Náplň práce: Programování pro web TVprogram.cz a tvorba samostatných aplikací. Vývoj a zdokonalování vysoce navštěvovaných webů kontakt, SMS.cz a dalších. Vývoj funkcionalit pro pohodlné sledování IPTV internetové televize www.Lepší.TV. Práce probíhá v moderních prostorách společnosti, v týmu zkušených programátorů. Požadavky: Znalost programovacích jazyků. Zaměstnanecké výhody: Stravenky, mobil, počítač, příspěvek na měsíčník. PP na dobu neurčitou nebo určitou, dle domluvy. Nástup možný ihned.

Společnost

goNET s.r.o.

Lokalita pracoviště

Úprkova 1, 702 00 Ostrava 2 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Programátor v oboru Informační technologie
Alternativní názvy profese: Programátoři počítačových aplikací specialisté

Mzdové podmínky

Základní mzda: 30 000 - 40 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

17.1.2017
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti goNET s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost goNET s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému