Inspektor kvality

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SQS Sorting and Quality Services s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech - inspektor kvality.

místo výkonu práce : Bruntál, Alfa Plastik, a.s. 3 směnný provoz Práce v automobilovém průmyslu Náplní práce - vizuální kontrola, značení, přepočítávání, přebalování, drobná oprava materiálů - např. přebroušení. - náplní práce bude udržovat kontakt se zákazníkem Praxe není nutná - hlavní je ochota učit se novým věcem. Hledáme spolehlivé, flexibilní a loajální zaměstnace. Zájemci nechť zašlou životopis s fotografií na e - mail : kontakt Z : 3.6.2016

Lokalita pracoviště

Bruntál, Bruntál, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Technik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 14 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

5.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SQS Sorting and Quality Services s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SQS Sorting and Quality Services s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému