Dělník/dělnice ve výrobě - DPP

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost AF Manufacturing s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Manipulační dělníci ve výrobě - dělník/dělnice ve výrobě - dpp.

pracoviště Koryčany - areál Koryny - Náplň práce: kompletace a balení plastových komponentů, kontrola kvality - Požadujeme: ZŠ vzdělání, manuální zručnost, pečlivost, spolehlivost, učenlivost, vhodné i pro studenty práce na dohodu o provedení práce, HM 9.900 - 13.000,- Kč, příspěvek na dopravu - V případě zájmu posílejte své životopisy na email: kontakt nebo pošlete SMS ve tvaru „brigáda“ na tel.: kontakta my Vás budeme kontaktovat

Společnost

AF Manufacturing s.r.o.

Lokalita pracoviště

Masarykova 260, 768 05 Koryčany, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Manipulační dělník v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Manipulační dělníci ve výrobě

Mzdové podmínky

Základní mzda: 9 900 - 13 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

7.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti AF Manufacturing s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost AF Manufacturing s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému