Obsluha rychlého občerstvení

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost K&P Burger s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha ostatních strojů a zařízení na výrobu, zpracování, uchování potravin a příbuzných výrobků - obsluha rychlého občerstvení.

Dobrý den, K&P Burger s.r.o. hledá pracovníky do zaběhnutého provozu v Chocni. Nabízíme možnost kariérního růstu v dynamicky se rozvíjející firmě. Dále nabízíme zajímavé finanční ohodnocení, týdení výplatu a po dohodě možnost flexibilních směn. Možnost rotace provozoven. Vhodné i pro studenty (brigáda na dpp). Při oboustrané spokojenosti možnost HPP. Bližší info na emailu kontakt . Po předchozí domluvě nás můžete navštívit osobně na naší provozovně v Chocni. Požadujeme: potravinářský průkaz a schopnost učit se novým věcem. Ř.P. sk. B výhodou Výuční list a praxe v oboru výhodou.

Společnost

K&P Burger s.r.o.

Lokalita pracoviště

T. G. Masaryka 721, 565 01 Choceň 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obsluha strojů v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Obsluha ostatních strojů a zařízení na výrobu, zpracování, uchování potravin a příbuzných výrobků

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 90 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

3.11.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti K&P Burger s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost K&P Burger s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému