Financial controller - finanční kontrola

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SULKO s. r. o. hledá vhodného kandidáta na pozici Finanční analytici - financial controller - finanční kontrola.

Požadujeme: SŠ, VŠ vzdělání ekonomického směru, praxe min. 3 roky v oblasti financí a contollingu ve výrobní společnosti, praxe ve zpracování budgetů, forecastů, CAPEXů, zkušenost se zpracováním a přípravou měsíčních reportů hospodaření, znalost rozpočtů, finančních analýz, podvojného účetnictví, výborná znalost práce na PC - MS Office, zkušenost s ERP systémem, znalost AJ výhodou, velmi dobré logické a analytické myšlení, odolnost vůči stresu, vysoké pracovní nasazení, dobré komunikační a organizační schopnosti, vysoká míra samostatnosti, flexibilita a odpovědnost, pečlivost, spolehlivost. Náplň práce: Vedení agendy controllingového oddělení - budgety, forecasty, měsíční reporty, příprava a zpracování plánů jednotlivých středisek, kalkulace zakázek, kalkulace cen výrobků, řízení měsíčních účetních závěrek, spolupráce na ročních závěrkách a účetním auditu, statistiky a výkaznictví, analýzy variabilních a fixních nákladů, ad-hoc analýzy, supervize IS, standard costing, řízení střediskového hospodaření, správná alokace nákladů středisek, analýzy a vyhodnocování zakázek. Příspěvek na stravu a vzdělávání, zajímavá a náročná práce. Kontakt: e-mailem.

Společnost

SULKO s. r. o.

Lokalita pracoviště

Československé armády 981, 789 01 Zábřeh (Olomoucký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Finanční analytik v oboru Finance
Alternativní názvy profese: Finanční analytici

Mzdové podmínky

Základní mzda: 30 000 - 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

7.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SULKO s. r. o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SULKO s. r. o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému