KUCHAŘ/-KA ŠKOLNÍ JÍDELNY

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Základní škola, Praskačka, okres Hradec Králové hledá vhodného kandidáta na pozici Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - kuchař/-ka školní jídelny.

Místo výkonu práce: Praskačka č.p. 60, 503 33 KUCHAŘ/-KA ŠKOLNÍ JÍDELNY - PP na dobu určitou do 31. 8. 2017 s možností prodloužení, nástup od 1. 9. 2016, mzda se odvíjí dle platných předpisů a praxe - Požadujeme: min. nižší střední odborné vzdělání - V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: kontakt

Společnost

Základní škola, Praskačka, okres Hradec Králové

Lokalita pracoviště

Praskačka 60, 503 33 Praskačka, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Kuchař v oboru Gastronomie
Alternativní názvy profese: Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Mzdové podmínky

Základní mzda: 11 380 - 14 570 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

11.11.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Základní škola, Praskačka, okres Hradec Králové výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Základní škola, Praskačka, okres Hradec Králové o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému