LÉKAŘ/KA OBOR RADIOLOGIE

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Rentgen Písek s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Lékaři v radiologických oborech - lékař/ka obor radiologie.

Soukromá společnost přijme na plný nebo částečný úvazek lékaře - radiologa do ambulantního provozu pro pracoviště v jihočeském kraji, event, teleradiologii (práce z domova odkudkoli z ČR, vhodné i pro důchodce). Požadujeme: specializovanou způsobilost dle zákona č. 95/2004 Sb., obor radiologie a zobrazovací metody Nabízíme: motivující finanční ohodnocení, zaměstnanecké benefirty, flexibilní pracovní doba, dovolená 6 týdnů aj. Nástup možný ihned nebo dle dohody. Více info na tel kontaktnebo kontakt

Společnost

Rentgen Písek s.r.o.

Lokalita pracoviště

Chelčického 50, 397 01 Písek 1 (Jihočeský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Lékař v oboru Zdravotnictví
Alternativní názvy profese: Lékaři v radiologických oborech

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

7.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Rentgen Písek s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Rentgen Písek s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému