Montážní dělník

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Gi Group Czech Republik s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělníci ostatních výrobků - montážní dělník.

Místo výkonu práce - D5 Logistic Park, Ostrov u Stříbra Prosím, nechoďte na uvedenou adresu. První kontakt pouze po telefonu nebo e-mailem. Požadujeme: -dobrý zdravotní stav a fyzickou zdatnost (manipulace s těžkými břemeny=práce vhodná pro muže) -doprava do/ze zaměstnání zajištěna a je zdarma -závodní stravování v kantýně (výběr z 10 jídel) je zdarma -případně dokážeme nabídnout ubytování zdarma -náplň práce: linková montáž autosedaček pro prémiové vozy

Společnost

Gi Group Czech Republik s.r.o.

Lokalita pracoviště

Stříbro, Stříbro, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Montážní dělník v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Montážní dělníci ostatních výrobků

Mzdové podmínky

Základní mzda: 17 000 - 24 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

20.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Gi Group Czech Republik s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Gi Group Czech Republik s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému