Přepážkový pracovník/ce - obchodník/ce Dobříš

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Kooperativa, pojišťovna, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní poradci v peněžnictví - přepážkový pracovník/ce - obchodník/ce dobříš.

Pozice: přepážkový pracovník/ce - obchodník/ce Dobříš Možnost plný i zkrácený úvazek. Požadavky: Pozitivní přístup k práci,spolehlivost, pečlivost, Servis pro stávající klienty, vyhledávání nových obchodních příležitosti, odborné poradenství v oblasti pojištění a financí, motivující finanční ohodnocení, stanete se odborníkem v jedné z největších pojišťoven, flexibilní pracovní doba, pomůžeme Vám stát se profesionálem. Zaměstnanecké výhody: zajímavé firemní benefity, zdarma kvalitní vzdělávací systém , kariérní postup ,stravenky, zdravotní volno/sickday, Nástup od 1.7.2016. Mzda: 15 000,- až 30 000,- kč. Kontakt: Slavíčková Zuzana, tel.: kontakt, e-mail: kontakt Místo výkonu práce:Kooperativa, pojišťovna, a.s.Dobříš

Lokalita pracoviště

náměstí Komenského 412, 263 01 Dobříš, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

7.9.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Kooperativa, pojišťovna, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Kooperativa, pojišťovna, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému