Operations Exekutives / Reservation Agent

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Kuoni Destination Management s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci informačních služeb jinde neuvedení - operations exekutives / reservation agent.

Místo výkonu práce: Rohanské nábřeží 671/15, Praha 8. V případě zájmu prosím zašlete životopis a motivační dopis v AJ na email: kontakt (kont. os. Navrátilová Kateřina) Supervisor Inbound Operatios - vedoucí rezervačního oddělení. Klíčové činnosti (pracovní náplň): - dohled nad týmem rezervačního oddělení, rozdělování práce, monitorování objemu práce - dohled nad dodržováním interních předpisů, dohled nad operační činností pracovníků, eskalace při řešení náročných operačních úkonů - motivace, podpora v rozvoji, školení a mentoring členů rezervačního týmu - přiřazování rezervací odpovědným dodavatelům a monitorování jejich potvrzení - komunikace s dodavateli (telefonická, e-mailová, v systému), vyjednávání cen v případě potřeby - aktivní podpora dodavatelů při použití online rezervačních systémů, monitorování používání, zajištění připojení dodavatelů k online systému dle potřeby - dohled a analýza interních účetních nesrovnalostí / problémů - operační činnost v případě komplexních projektů a v průběhu vysoké sezony - kontorla interních systémů, zajištění zpracování členy týmu ve stanovených časových horizontech dle interních předpisů - zajištění informovanosti v rámci týmu - pravidelné zpeacování zpráv, účast na schůzích s vedením a zpětná vazba o chodu oddělení - zpracování ad-hoc projektů dle pokynů nadřízených Požadavky: - prokazatelná aktivní znalost anglického jazyka slovem i písmem + plynulá pokročilá znalost dalšího evropského jazyka výhodou - prokazatelná zkušenost z incomeingové cestovní kanceláře min. 1 rok - výborná schopnost komunikace ve všech úrovních multikulturního prostředí - vzdělání v oboru hotelnictví / cetovního ruchu / administrativy výhodou - zaměření na dosažení výsledků, pragmatické uvažování - zaměření na detaily včetně dobrých matematických dovednsotí a logiky - odborné organizační dovednosti - zeměpisná znalost hlavních evropských destinací

Lokalita pracoviště

Rohanské nábřeží 671, 186 00 Praha 86 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 35 000 - 40 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

7.9.2017
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Kuoni Destination Management s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Kuoni Destination Management s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému