Obchodník po telefonu v oblasti výživy

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Wow Factor, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech - obchodník po telefonu v oblasti výživy.

místo výkonu práce: Na Moráni 1957/5, Nové Město, Praha 2 Kontakt: Hrnčářová Iveta, e-mail: kontakt kontakt/files/dotaznik.doc Dotazník prosím vyplňte a zašlete společně se svým životopisem na kontakt. Pokud Vás nebudeme kontaktovat do 3 týdnů od zaslání životopisu, berte to prosím tak, že byla dána přednost jiným kandidátům, kteří lépe vyhovují požadavkům na zadanou pozici. Velice děkujeme za pochopení. Náplň práce: " Aktivní oslovování potencionálních klientů z interní databáze " Tvorba komplexních řešení " Nabídka individuálních služeb dle cílových skupin v rámci oslovované klientely " Práce s interními systémy a vytváření nabídek " Domlouvání poradenských služeb a schůzek s výživovými poradci Požadujeme: " Min. SŠ vzdělání " Příjemný hlasový projev a pozitivní přístup k práci " Komunikativnost, zodpovědnost a dobré obchodní dovednosti " Odolnost vůči stresu " Individuálního přístupu k zákazníkovi " Velmi dobrá práce s PC (MS Office) Nabízíme: " Zajímavé odměny nad rámec fixní mzdy " Odborné vzdělávání Podmínkou pro zařazení uchazeče do výběrového řízení je vyplnění krátkého dotazníku, který naleznete ke stažení na:

Společnost

Wow Factor, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Na Moráni 1957, 128 00 Praha 28 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Telefonní operátor v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech

Mzdové podmínky

Základní mzda: 26 000 - 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

7.9.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Wow Factor, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Wow Factor, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému