manažer kvality výrobního procesu patního lanka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Kiswire Cord Czech s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řídící pracovníci v průmyslové výrobě - manažer kvality výrobního procesu patního lanka.

místo výkonu práce: průmyslová zóna Triangle Náplň práce : Zavedení QMS Nábor a vedení týmu kvality včetně vedení laboratoře kvality Implementace kvality standardů ISO 9001:2016, ISO 14001:2016, ISO/TS 16949:2009 Návrh a výběr dodavatelů pro zařízení laboratoře kvality Řešení rizik spojených s rozjezdem závodu Požadavky: VŠ technického nebo chemického směru Min 5 let praxe ve výrobě patního lanka Min 3 roky praxe v manažerské pozici Znalost angličtiny na úrovni alespoň B2 Znalost korejštiny výhodou 13 plat, týden dovolené navíc kontakt e-mailem:kontakt

Společnost

Kiswire Cord Czech s.r.o.

Lokalita pracoviště

Bitozeves, Bitozeves, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Vedoucí výroby v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Řídící pracovníci v průmyslové výrobě

Mzdové podmínky

Základní mzda: 60 000 - 80 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

3.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Kiswire Cord Czech s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Kiswire Cord Czech s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému