řidič/ka MKD

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost OPEN WAY TRANSPORT s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - řidič/ka mkd.

Způsob hlášení uchazečů: -telefonicky 8:00 - 18:00 Ing. Zlámal - kontakt -e-mailem - kontakt Aktuálně nabízíme 2-3 volné pracovní místa a to s nástupem od 07/ 2016 Pracoviště:Cheb,Praha,Kladno,Kadaň,Most,Cheb,Tacho v,Sokolov,Planá,Plzeň. Je i možné parkovat svěřenou techniku v místě bydliště zaměstnance na základě individuální dohody se zaměstnavatelem! Jedná se o práci řidiče na dlouhodobý a stabilní pracovní poměr. MKD Solo plachty- EDSCHA)) jezdí se pouze CZ-DE. Kilometrový měsíčný průběh cca 10tis km. Požadujeme systém odjezd PO, příjezd v PÁ. Víkendy volné. Požadujeme: - řidičský průkaz C, (C+E) - min. 1 rok! praxe jako řidič MKD - platný profesní průkaz - dopravně psychologické vyšetření - čistý trestní rejstřík - digitální karta - NJ na základní! komunikativní úrovni - samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, pracovní nasazení, loajalitu - pojistku odpovědnosti za škodu z výkonu povolání - vstupní lékařskou prohlídku u firemního/externího lékaře - striktní dodržování AETR, nařízení Evropské směrnice č.561/2006 Nabízíme: - striktní dodržování AETR, nařízení Evropské směrnice č.561/2006 - finanční ohodnocení -mzda základní 15.000.-Kč (příplatky dle ZÁKONÍKU PRÁCE za odpracované přesčasové hodiny v měsíci!) - mzda dle HPP + + + - odměny+ osobní ohodnocení ( papíry/úklid/telematika/vystupování/práce v kolektivu, atd. ) - diety 45,- Euro/den v DE dle vyhláš.MF /// - garantovaný výplatní termín 15. dne v měsíci - individuální ohodnocení závislé na výkonu kvalifikovaného jednotlivce - zázemí stabilní české společnosti - kvalitní technické zázemí,Servis Daf, Renault, moderní vozový park Renault a Daf - 1 řidič= 1 vlastní nové přidělené vozidlo - cílené odměny - zákonné školení placené zaměstnavatelem - zaměstnanecké benefity - PHM benefity na osobní dopravu do zaměstnání - nejezdíme žádné turnusové přepravy v rámci EU Mzda/plat: 40 000 Kč

Společnost

OPEN WAY TRANSPORT s.r.o.

Lokalita pracoviště

Josefov 1546, 357 09 Habartov, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Řidič nákladního automobilu v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel

Mzdové podmínky

Základní mzda: 35 000 - 40 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

23.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti OPEN WAY TRANSPORT s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost OPEN WAY TRANSPORT s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému