Ekonomický poradce

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Granton s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti podnikové ekonomie - ekonomický poradce.

Místo výkonu: V Pachmance 540, 164 00 Praha 6 Kontakt: Bc. Tomáš Skácel, e-mail: kontakt Poradenská a konzultační činnost, akvizice nových zákazníků, zpracování odborných studií a posudků, poradenské služby v oblasti finančních záležitostí, podnikatelských aktivit, organizačních a ekonomických otázek v obchodních a exportních záležitostech. - ruský jazyk, kazašský- výborně slovem i písmem; - anglický jazyk - na komunikační úrovni. Předchozí zkušenosti na obchodní pozici. Nutná praxe s řízením divize/ pobočky či týmu.

Společnost

Granton s.r.o.

Lokalita pracoviště

V Pachmance 540, 164 00 Praha 619 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

16.6.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
  • Ruština - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Granton s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Granton s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému