Projektant ELEKTRO a MaR

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost AVOS VYŠKOV měřící a regulační technika, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Inženýři projektanti, konstruktéři v ostatních oborech - projektant elektro a mar.

Požadujeme: SŠ/VŠ elektrotechnická (i pro absolventy) znalost práce na PC, Autocad znalost vyhlášky č. 50/1978 Sb. řidičský průkaz sk. B svědomitost, samostatnost, flexibilitu ochotu učit se Náplň práce: projekční činnost v oblasti elektro, měření a regulace Nabízíme: stabilní zaměstnání dobré finanční ohodnocení dle výsledků zaměstnanecké benefity Profesní životopis vč. kontaktu zasílejte na kontakt

Lokalita pracoviště

Drnovská 51, 682 01 Vyškov 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 22 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

18.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti AVOS VYŠKOV měřící a regulační technika, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost AVOS VYŠKOV měřící a regulační technika, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému