Oční lékař/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Oční ordinace Ottlens s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Lékaři specialisté - oční lékař/ka.

Náplň: Asistence medicínského vedení v medicínsko technických a organizačních otázkách Pomoc lékařskému vedení při plnění administrativních úkolů Podpora projektů zdravotnického centra v medicínské oblasti, které ordinace provádí nebo do kterých se zapojuje Spolupráce na vědeckých pracích a při výzkumu Lékařská vyšetření jednoduchých případů, akutních případů a stanovení terapie Lékařská péče a vyšetřování jak nových dospělých pacientů, tak pacientů ke kontrole (anamnéza, diagnóza, terapie) OCT Správa údajů o pacientech Očekáváme: VŠ vzdělání (lékařská fakulta) Komunikativnost Flexibilita Proklientský přístup Příjemné vystupování Smysl pro zodpovědnost Znalost práce s PC (zkušenosti s programem Medicus vítán Úvazek plný, po domluvě možný i zkrácený. Zaměstnanecké výhody: stravenky, vzdělávání zaměstnanců, akce pro rodinné příslušníky, bez nočních příslužeb. Kontakt: e-mailem.

Společnost

Oční ordinace Ottlens s.r.o.

Lokalita pracoviště

Langrova 240, 787 01 Šumperk 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Lékař v oboru Zdravotnictví
Alternativní názvy profese: Lékaři specialisté

Mzdové podmínky

Základní mzda: 24 000 - 28 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

8.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Oční ordinace Ottlens s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Oční ordinace Ottlens s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému