Operátor - seřizovač

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Flexible Metal s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů - operátor - seřizovač.

Pracovní náplň: Provádí a dodržuje sled jednotlivých výrobních úkonů určených pracovní instrukcí a pracovním výkresem dle typu výrobku (nerezové trubky do dieselových motorů) Obsluha CNC stroje (ohýbačka) - nastavení vstupních parametrů, obsluha, údržba Pracuje řádně podle svých sil, znalostí a schopností, plní pokyny nadřízených vydané v souladu s právními předpisy a spolupracuje s ostatními zaměstnanci společnosti. Využívá pracovní dobu a výrobní prostředky a řádně s nimi hospodaří k vykonávání svěřených prací. Pracovní úkoly plní kvalitně a včas. Kvalita odvedené práce se vyhodnocuje na základě norem a požadavků zákazníka na daný výrobek. Udržuje svěřené prostředky a pracoviště v čistotě a dobrém technickém stavu dle zásad 5S a TPM za pomoci oddělení údržby. Podílí se a spolupracuje na inventurách majetku, zboží a materiálu ve výrobě. Kvalifikační požadavky: SOU s maturitou nebo bez Znalost obsluhy CNC stroje Zkušenost práce ve strojírenství/kovovýrově Schopnosti a dovednosti Proaktivní přístup k práci Schopnost pracovat v týmu a samostatně Ochota učit se nové věci Schopnost efektivní organizace pracovního času zdravotní způsobilost pro danou pozici Nabízíme Příjemné a čisté pracovní prostředí v nové hale a malém kolektivu Stravenky Ranní směna Plat 23 000 - 25 000 Kč hrubého/měsíčně

Společnost

Flexible Metal s.r.o.

Lokalita pracoviště

Oderská 935, 196 00 Praha 96 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Seřizovač v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů

Mzdové podmínky

Základní mzda: 23 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

8.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Flexible Metal s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Flexible Metal s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému