Učitel 2.stupně - aprobace matematika

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Základní škola a Mateřská škola Bez hranic hledá vhodného kandidáta na pozici Učitelé odborných předmětů (kromě pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami) - učitel 2.stupně - aprobace matematika.

Místo výkonu práce: ZŠ Mšec Rámcová charakteristika: kompletní výchovně vzdělávací činnost a tvorba vlastních učebních dokumentů v rámci schválených učebních dokumentů ve všeobecně vzdělávacích předmětech a individuální přístup k žákům spojený s aplikací nových, netradičních a speciálně pedagogických metod výuky. Nabízíme: zaměstnání na plný pracovní úvazek (40 hodin týdně), pracovní poměr na dobu neurčitou po tříměsíční zkušební době, zajímavou a kreativní práci v příjemném prostředí, zaměstnanecké výhody (8 týdnů dovolené, zvýhodněné stravování, pružná pracovní doba, možnost dalšího vzdělávání), nástup 25.8.2016, platové zařazení podle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., ve znění pozdějších předpisů Součástí přijímacího řízení je osobní pohovor. Kontakt: PhDr. Lenka Pulcová kontakt(červen 2016), e-mail: kontakt

Společnost

Základní škola a Mateřská škola Bez hranic

Lokalita pracoviště

Mšec 171, 270 64 Mšec, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Učitel v oboru Vzdělávání a školství
Alternativní názvy profese: Učitelé odborných předmětů (kromě pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami)

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

8.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Základní škola a Mateřská škola Bez hranic výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Základní škola a Mateřská škola Bez hranic o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému