Jsme Žirafa.cz. Mladá a inovativní personální agentura. ZDARMA Vám pomáháme najít lepší, zábavnější a kvalitně ohodnocenou práci. Náš zkušený tým je plný odborníků. Skvěle se orientujeme v nabídkách na trhu práce a vybíráme Vám ty nejlepší. Celému světu chceme ukázat, že naše obchodní týmy pracují s radostí, pečlivostí a dobrou náladou. Jednáme na rovinu, bez tajemství, složitostí a kliček. Jsme tu pro Vás. Nasloucháme Vašim potřebám a přáním. Při hledání práce se řídíme našimi schopnostmi a Vašimi požadavky. Pošlete nám svůj životopis přes kontaktní formulář a Žirafa se začne rozhlížet kolem Vás.

Office Manger

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: 25 - 35 Kč / Měsíc

Hledáme vhodnou kandidátku na pozici Office manager - Asistent(ka) Oddělení revizí technických zařízení

 Vaším úkolem bude: -   Koordinovat organizační činnosti spjaté s výkonem služeb revizí zařízení -  Plánovat a monitorovat termíny revizí pomocí SW aplikace - Komunikovat a řešit každodenní operativu s  klienty a revizními techniky -  Aktivně zvyšovat efektivitu řídících procesů Oddělení revizí    Požadujeme: -  SŠ vzdělání -  Praxe v organizačních činnostech a administrativě -  Znalost problematiky revizí a kontrol technických zařízení - výhodou -  ŘP sk. B -  Výborná znalost Word, Excel, Outlook (práce s excelem je využívána pro tabulky každý den) -  Iniciativnost, samostatnost a zaměření na výsledek    Nabízíme: -  Odměnu s dynamickým růstem dle dosahovaných výsledků -  Stravenky a další firemní benefity -  Odborné vzdělávání a rozšiřování kvalifikace -  Výraznou možnost seberealizace v rámci rozvoje oddělení a služeb -  Místo výkonu: Praha 9

Společnost

Žirafa.cz

Domácí společnost bez zahraniční účasti
Velikost společnosti: <21 zaměstnanců

Lokalita pracoviště

Hlavní město Praha kraj

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Doprava a logistika
Profese: Office manager v oboru Administrativa

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 - 35 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek (8 hodin) , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

Ihned

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • MS Office - pokročilý
  • Flexibilita - absolvent / začátečník
  • schopnost a chuť učit se nové věci - absolvent / začátečník

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Žirafa.cz výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Žirafa.cz o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému