Slévárenský technik kontrolor kvality

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Nemak Czech Republic s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Důlní a hutní technici kontroly kvality, laboranti a pracovníci v příbuzných oborech - slévárenský technik kontrolor kvality.

Vaší hlavní náplní práce bude: - Provádět finální kontrolu kvality dle příslušných pracovních postupů - Zaznamenávat výsledky kontroly kvality jak je definováno v dokumentaci nebo nadřízeným. - Aktivně se podílet na zlepšování postupů kontroly kvality a pracovního prostředí (5S). - Pracovat v souladu s instrukcemi nadřízeného a s provozním řádem. - Okamžitě informovat nadřízeného o poruchách svěřených zařízení. - Provádět úklid a údržbu zařízení dle příslušné dokumentace. Vedlejší náplň práce: - Provádět kontrolu výrobního procesu a výstupní kontrolu. - Podílet se na řešení problémů. - Podávat zprávy o provedených zkouškách a zaručit spolehlivost analýz Požadujeme: - SOU - Praxe v oddělení kontroly kvality, nejlépe vizuální kontrola, mezioperační kontrola - výhodou - Uživatelská znalost MS Office HLÁSIT SE:Vlasáková Jindřiška, e-mail: kontakt

Lokalita pracoviště

Havraň 137, 1 2 Havraň, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 17 500 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

25.3.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Nemak Czech Republic s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Nemak Czech Republic s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému