projektant/ka silnoproudých rozvodů

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SUDOP PRAHA a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Inženýři elektrotechnici a energetici projektanti, konstruktéři - projektant/ka silnoproudých rozvodů.

místo výkonu práce: Praha 3, Olšanská 1a kontakt: Lucie Flekalová: kontakt, tel: kontakt SUDOP PRAHA a.s. je projektová, inženýrská a konzultační firma specializovaná na problematiku dopravních staveb. Pro rozšíření našeho týmu přijmeme perspektivního pracovníka/ci na pozici: Projektant/ka silnoproudých rozvodů Místo výkonu práce: Ústí nad Labem Požadujeme: o student FEL nebo min SŠ odborné průmyslové školy, o znalost práce na PC (základy CAD - ACAD/MicroStation, Word, Excel), o schopnost práce v týmu, ale i samostatně, o zájem o drážní problematiku, o odpovědnost a preciznost, o výborné komunikační dovednosti, o řidičský průkaz skupiny B, o příjemné a profesionální vystupování. o Pracovní náplň: o spolupráce a později samostatná činnost při zpracování projektové dokumentace silnoproudých rozvodů (rozvody nn a vn distribuční, silnoproudé rozvody drážní tj. elektrický ohřev výhybek, osvětlení, rozvody NN a jiné) na infrastrukturních stavbách, případně přeložek kabelů a vedení ČEZ Nabízíme: o dobré platové podmínky, o zajímavou samostatnou a zodpovědnou práci při řešení velkých dopravních staveb, o pracoviště vybavené moderní výpočetní technikou, o možnost dalšího odborného a jazykového vzdělávání, o sociální výhody (týden dovolené navíc, výhodné stravování, penzijní připojištění). Nástup: nástup možný ihned nebo dle dohody

Společnost

SUDOP PRAHA a.s.

Lokalita pracoviště

Olšanská 2643, 130 00 Praha 3 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Elektrotechnický inženýr v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Inženýři elektrotechnici a energetici projektanti, konstruktéři

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

9.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Bakalářské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SUDOP PRAHA a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SUDOP PRAHA a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému