KUCHAŘ/KA v italské restauraci Pizza Free

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Vojtěch Macháček hledá vhodného kandidáta na pozici Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - kuchař/ka v italské restauraci pizza free.

Popis práce: zajištění provozu kuchyně, výroba pizzy a italských jídel dle nabídkového listu Požadavky na uchazeče o práci: - minimálně střední odborné vzdělání (vyučen) - kuchař s minimálně 2 letou praxí v oboru podmínkou - odborná znalost se specializací na výrobu pizzy, samostatnost, spolehlivost, flexibilita Nabízíme: - plný úvazek - turnusové služby - hrubá mzda: 155,-Kč/h Profesní životopisy s případnými referencemi zasílat na e-mail: kontakt

Společnost

Vojtěch Macháček

Lokalita pracoviště

Sv. Čecha 28, 464 01 Frýdlant v Čechách, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Kuchař v oboru Gastronomie
Alternativní názvy profese: Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 155 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

9.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Vojtěch Macháček výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Vojtěch Macháček o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému