Pracovník/ice v kuchyni

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Monika Moravcová, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - pracovník/ice v kuchyni.

Místo výkonu práce: Cihelní 3199/75a, Ostrava - Moravská Ostrava Kontakt: kontakt Kreativní práce v kuchyni, požadujeme manuální vzručnost a čistotu. Na HPP přijmeme pracovnici na pozici pomocného kuchaře. Vyučení v oboru ani praxe v oboru není podmínkou. Zaškolíme. Požadujeme zručnost, rychlost, spolehlivost. Nabízíme nástupní plat 90Kč/hod, po zaučení zvýšení. Nástup v září 2016 Vhodné i pro absolventy bez praxe. Zájemci, životopisy zasílejte na adresu kontakt

Společnost

Monika Moravcová, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Cihelní 3199, 702 00 Ostrava 2, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Kuchař v oboru Gastronomie
Alternativní názvy profese: Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 100 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

9.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Monika Moravcová, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Monika Moravcová, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému