DORUČOVATELÉ BALÍKŮ S ŘÍZENÍM VOZIDLA

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Česká pošta, s.p. hledá vhodného kandidáta na pozici Motorizovaní doručovatelé poštovních zásilek - doručovatelé balíků s řízením vozidla.

Nástup ihned. Kontakt telefonicky pan Smékal kontakt, kontaktnebo email kontakt. Náplň práce: zástup za absence balíkových doručovatelů, poskytování služeb v souladu s poštovními a obchodními podmínkami, příprava balíkových zásilek na doručení (převzetí a zapsání), motorizované doručování balíkových zásilek včetně jejich vyúčtování. Požadujeme: uživatelská znalost práce s PC, řidičský průkaz sk. "B", samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilita, výpis z trestního rejstříku. Nabízíme: pracovní smlouvu na dobu určitou na 1 rok s možností prodloužení, stravenky, prodloužená dovolená 5 týdnů, příspěvky z FKSP na kulturní a sportovní akce. Pracoviště: Kralice na Hané

Společnost

Česká pošta, s.p.

Lokalita pracoviště

Kralice na Hané, Kralice na Hané, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 17 500 - 19 500 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

4.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Česká pošta, s.p. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Česká pošta, s.p. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému