OBCHODNÍ MANAŽER SERVISNÍCH SLUŽEB pro ČR

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Mgr. Veronika Rudolfová, Ph.D. hledá vhodného kandidáta na pozici Obchodní referenti - obchodní manažer servisních služeb pro čr.

Pro stabilní nadnárodní strojní výrobní společnost, otevíráme karierní příležitost na odborné pozici: OBCHODNÍ MANAŽER SERVISNÍCH SLUŽEB pro ČR Váš profil: - VŠ vzdělání technického směru, ideálně strojní - praxe ve strojní výrobní společnosti na obchodním či technickém oddělení - výborné technické chápání - obchodní a komunikační schopnosti - min. základní schopnost porozumění v AJ Náplň práce: - na základě vyhodnocení informací o strojovém parku zákazníků aktivní oslovení daných firem s nabídkou servisu strojů - specializace na produkt servisu částí strojů (nikoli nových výrobků) - zastřešení obchodních případů v oblasti servisu pro celou ČR - cestování na jednání se zákazníky po ČR - zpracování obchodního plánu a snaha o jeho naplnění Nabízíme: - komplexní zaškolení do technické problematiky servisu - výkon práce formou home-office - služební automobil i k soukromým účelům - týden dovolené navíc - finanční ohodnocení formou stabilního mzdového základu + prémiová složka dle výsledků - 13. plat Zájemci o bližší jednání u pracovní příležitosti, těšíme se na Vaše životopisy na e-mailu: kontakt

Společnost

Mgr. Veronika Rudolfová, Ph.D.

Lokalita pracoviště

Plánská 416, 301 00 Plzeň 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obchodní referent v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Obchodní referenti

Mzdové podmínky

Základní mzda: 30 000 - 50 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

16.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Bakalářské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Mgr. Veronika Rudolfová, Ph.D. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Mgr. Veronika Rudolfová, Ph.D. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému