Zástupci vedoucího obchodního oddělení

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost S.V.I.S. Trade a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Obchodní referenti - zástupci vedoucího obchodního oddělení.

ZÁSTUPCI VEDOUCÍHO ODBCHODNÍHO ODDĚLENÍ Požadujeme: znalost AJ slovem i písmem, ŘP sk.B, práce na PC, komunikativnost, spolehlivost, odolnost vůči stresu Náplň práce: Vedení kolektivu obchodních referentů v CZ a zahraničí, analýzy prodeje, tvorba marketingových akcí, aktivní podpora prodeje v jednotlivých státech, zajišťování veletrhů aj. Nabízíme: po zkušební době zvýšení platu, odměny, možnost pracovního růstu, cestování, firemní benefity PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 7-15:30hod. kontakt, e-mail: kontakt ov. 14.11.

Společnost

S.V.I.S. Trade a.s.

Lokalita pracoviště

4. května 2154, 755 01 Vsetín 1 (Zlínský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obchodní referent v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Obchodní referenti

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 14 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

15.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti S.V.I.S. Trade a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost S.V.I.S. Trade a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému