Regionální obchodní referent/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Terra Group Investment, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Obchodní zástupci - regionální obchodní referent/ka.

Místo výkonu práce (adresa): Pavlovova 54, Ostrava-Zábřeh, 700 30 Kontakt: kontakt Terra Group Investment, a.s. Pobočka Ostrava Společnost Terra Group, zabývající se energetickými aukcemi, vyhlašuje výběrové řízení na pozici: Regionálního obchodního referenta Koho hledáme: " Výborné komunikační, prezentační a obchodní dovednosti " Praxi v oblasti energetiky výhodou " Dobrou úroveň sociálních dovedností: přátelský přístup, schopnost týmové práce, reprezentativní vystupování " Schopnost rychlé orientace ve firemních procesech " Chuť na sobě pracovat, dále se rozvíjet a hodnotit sám sebe " Odolnost vůči stresu, ochota překonávat překážky " Zájem reprezentovat hodnoty a značku naší společnosti " Řidičský průkaz sk. B výhodou " Maximální časovou flexibilitu Co nabízíme: " Rozsáhlé portfolio vlastních produktů a služeb " Zajímavou a zodpovědnou práci v dynamickém a příjemném kolektivu " Veškerá administrativní podpora a zázemí vlastního Back Office " Portfólio zákazníků ve svém regionu " Přidělování zákazníků poptávajících naše služby " Nadstandartní výdělky " Zdokonalování svých obchodních zkušeností " Kariérní růst Pracovní náplň: " Komunikace a péče o klíčové zákazníky v segmentu veřejné správy (obce, starostové, firmy) " Prohlubování obchodních vztahů se současnými zákazníky ze skupiny domácností " Doprodej služeb stávajícím a novým zákazníkům " Akviziční činnost v rámci přidělených obchodních případů

Lokalita pracoviště

Ostrava, Ostrava (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obchodní zástupce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Obchodní zástupci

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 40 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

28.9.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Terra Group Investment, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Terra Group Investment, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému