Sociální pracovník/pracovník v sociálních službách

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost TyfloCentrum Brno, o.p.s hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní pracovníci v oblasti sociální práce - sociální pracovník/pracovník v sociálních službách.

VYHRAZENO pro OZP a OZZ Požadavky: vzdělání dle zákona o soc. službách, znalost zákona o soc. službách, znalost SQ, ind. plánování apod. výhodou, praxe a zkušenosti v oboru výhodou, kladný vztah a empatie k seniorům, ochota, vstřícnost, aktivní a kreativní přístup k práci, výborné komunikační schopnosti, schopnost samostatné i týmové práce, odolnost vůči stresu, čistý TR, zdravotní způsobilost, znalost práce MS Office Popis práce: nástup možný ihned, zkrácený úvazek 16-32 hod/týden, příprava, realizace a hodnocení akcí v rámci sociální aktivizace, sociálně-právní a pracovně-právní poradenství klientům v rámci sociální poradny, asistenční služba kientům v rámci průvodcovských a předčitatelských služeb, pomoc při řešení nepříznivých situací klientů, depistáž, případné zapojení a práce v EU projektech, navazující metodika a administrativa, pracovní poměr na dobu určitou 1 roku s možností prodloužení Zaměstnavatel nabízí: smysluplnou práci v organizaci pracující na zvyšování kvality života zrakově postižených, platové ohodnocení dle praxe, 5 týdnů dovolené, 3 dny zdravotního volna, mobilní telefon, vzdělávání Kontakt: Kateřina Pokorná, tel: kontakt, e-mail: kontakt, životopis a motivační dopis na téma "Proč chci tuto práci dělat?" zasílejte na uvedený e-mail Organizace si vyhrazuje právo vyhlásit nové výběrové řízení, pokud nebude vybrán vhodný kandidát. Zasláním svých údajů dáváte souhlas, aby zaměstnavatel údaje zpracoval pro účely VŘ v souladu se zákonem a to až do odvolání písemnou formou

Společnost

TyfloCentrum Brno, o.p.s

Lokalita pracoviště

Sídliště Osvobození 682, 682 01 Vyškov 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Sociální pracovník v oboru Zdravotnictví
Alternativní názvy profese: Odborní pracovníci v oblasti sociální práce

Mzdové podmínky

Základní mzda: 4 500 - 9 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

14.4.2017
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti TyfloCentrum Brno, o.p.s výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost TyfloCentrum Brno, o.p.s o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému