Sociální pracovník/pracovník v sociálních službách

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost TyfloCentrum Brno, o.p.s hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní pracovníci v oblasti sociální práce - sociální pracovník/pracovník v sociálních službách.

VYHRAZENO pro OZP na částečný úvazek (vhodné pro OZP včetně OZZ) NÁPLŇ PRÁCE "příprava, zajištění, realizace a hodnocení akcí v rámci sociální aktivizace "sociálně-právní a pracovně-právní poradenství klientům v rámci sociální poradny "asistenční služba klientům v rámci průvodcovských a předčitatelských služeb "pomoc při řešení konkrétních nepříznivých situací klientů, depistáž "případné zapojení a práce v EU projektech "metodika a administrativa s výše uvedeným spojená POŽADUJEME "praxe a zkušenosti na pozici sociálního pracovníka / pracovníka v sociálních službách výhodou "vzdělání dle zákona o soc. službách (pracovník v sociálních službách nebo sociální pracovník) "znalost zákona o soc.službách, znalost SQ, ind.plánování, apod. výhodou "kladný vztah a empatie k seniorům, dále ochotu, vstřícnost "aktivní a kreativní přístup k práci "výborné komunikační schopnosti "schopnost samostatné práce i týmové spolupráce "odolnost vůči stresu "čistý trestní rejstřík "OZP PODMÍNKOU (nutná fyzická pohyblivost) "dobrá znalost MS Office "nástup ihned (nebo co nejdříve) NABÍZÍME "práce na HPP, na dobu určitou (s možností prodloužení), úvazek 8 - 20 hod týdně, mzda od 3.200 do 8000 dle délky úvazku "smysluplnou práci v organizaci, jejímž cílem je zvyšování kvality života zrakově postižených občanů "platové ohodnocení dle možností neziskové organizace, dle praxe a zkušeností uchazeče "místo výkonu práce: Vyškov Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení. Životopis a motivační dopis na téma "Proč chci tuto práci dělat?" zasílejte na adresu: kontakt

Společnost

TyfloCentrum Brno, o.p.s

Lokalita pracoviště

Sídliště Osvobození 682, 682 01 Vyškov 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Sociální pracovník v oboru Zdravotnictví
Alternativní názvy profese: Odborní pracovníci v oblasti sociální práce

Mzdové podmínky

Základní mzda: 3 200 - 8 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

12.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti TyfloCentrum Brno, o.p.s výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost TyfloCentrum Brno, o.p.s o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému