Product Engineer

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Meritor Czech s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní specialisté v oblasti techniky - product engineer.

PRODUCT ENGINEER Primárním úkolem je poskytovat technickou podporu pro originální a znovu vyrábějí produkty : 1) Design, vývoj, testování trhu s náhradními díly a repasovanými produkty koordinací činností s různými stranami, včetně inženýrských center Velké Británie a Indie 2) stanovení výkonnostních norem a kritérií pro schválení produktu pro trh s náhradními díly a repasovanými produkty 3) podporu výroby, zákazníků a obchodu Požadujeme: -VŠ/SŠ v oblasti strojírenství (diplom nebo jeho equivalent) -Praxe v oblasti automotiv, ideálně brzdové systémy, -Velmi dobré komunikační schopnosti, AJ nutností, -Dobrá znalost MS Windows, zkušenost s CAD, přednostně Pro-Engineer Wildfire 2, -Vynikající znalost statické analýzy, analýzy únavy a dynamiky vozidel, -Zkušenosti s výrobními procesy, jako je lití, lisování, tepelné zpracování, lisování pryže, práškové kovy a montážních praktik. Nabízíme: stravenky, výukz AJ, 5 týdnů dovolené

Společnost

Meritor Czech s.r.o.

Lokalita pracoviště

Fügnerova 572, 543 01 Vrchlabí 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 30 000 - 40 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

28.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Meritor Czech s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Meritor Czech s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému