projektant/ka dopravních silničních staveb

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SUDOP PRAHA a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní stavební inženýři - projektant/ka dopravních silničních staveb.

místo výkonu práce: Praha 3, Olšanská 1a kontakt: Lucie Flekalová: kontakt, tel: kontakt SUDOP PRAHA a.s. je projektová, inženýrská a konzultační firma specializovaná na problematiku dopravních staveb. Pro rozšíření našeho týmu přijmeme perspektivního pracovníka/ci na pozici: Projektant/ka dopravních kolejových staveb Místo výkonu práce: Praha Požadujeme: o vzdělání SŠ/VŠ stavebního směru (dopravní stavby) o dobrá znalost německého jazyka - podmínkou o praxi v oboru železničních staveb - výhodou (absolventy zaškolíme) o autorizaci u ČKAIT v oboru dopravní stavby - výhodou, o schopnost práce v týmu, ale i samostatně, časovou flexibilitu, zájem o práci v daném oboru, o znalost práce na PC (MS Office) o znalost grafických systémů MicroStation nebo AutoCAD vítána, o dobré komunikační a organizační schopnosti, o příjemné a profesionální vystupování, o řidičský průkaz skupiny B. Pracovní náplň: o projektování železničních staveb o autorský dozor při realizaci staveb o administrativní práce spojená s projekční činností Nabízíme: o zajímavou práci při řešení velkých dopravních staveb o pracoviště vybavené moderní výpočetní technikou, o dobré platové podmínky, o příjemné prostředí v menším kolektivu, o možnost dalšího odborného a jazykového vzdělání, o sociální výhody (týden dovolené navíc, výhodné stravování, penzijní připojištění). Nástup: nástup možný ihned nebo dle dohody

Společnost

SUDOP PRAHA a.s.

Lokalita pracoviště

Olšanská 2643, 130 00 Praha 3 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Stavební inženýr v oboru Stavebnictví
Alternativní názvy profese: Ostatní stavební inženýři

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

9.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Bakalářské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SUDOP PRAHA a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SUDOP PRAHA a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému