Pracovník/ce příjmu objednávek

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost PMC food, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Operátoři počítačů pro vkládání dat - pracovník/ce příjmu objednávek.

Kreativní, dynamická a stále se rozvíjející Itálie v Brně je Pizzerie Caruso. Jestli máte rádi kvalitní prostředí, vidět za sebou kvalitní práci a být kvalitně ohodnocen, tak hledáme právě Vás, nové kolegy. Chceme to nejlepší pro naše zákazníky, záleží nám na jejich spokojenosti, ale to nejlepší se bez těch nejlepších do našeho týmu neobejde! Jsi to Ty? Věříme, že jsi! Náplň práce: * Rozvoj vztahů se zákazníkem, komunikace osobně, telefonicky * Vedení agendy do systému objednávek * Práce s pokladnou, příjem objednávek, v případě malého počtu objednávek pomoc v kuchyni - chystání ingrediencí na pizzu Očekáváme/Požadujeme: * Praxi vítáme, není podmínkou * Zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství * Komunikativnost, proaktivita a rychlost, pečlivost * Časovou flexibilitu, práce i o víkendu * Základní znalost práce s PC Nabízíme /Benefity: * Smlouva DPP s cílem a možností Hlavního pracovního poměru - je to o Vás a Vašem morálním kodexu a zodpovědnosti v práci * Směnný provoz dle dohody (např. 10:00 - 16:30, 16:30 - 22:30, 10:00 - 22:30) * Práci v dynamickém kolektivu s dobrou atmosférou * Zaměstnanecké benefity: po odpracování 10 hodin pizza zdarma, jinak sleva 35 Kč na každou pizzu, možnost vyplácení týdenních záloh, stravenky V případě zájmu pošlete svůj CV na italest@seznam.

Společnost

PMC food, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Bayerova 576, 602 00 Brno 2 (Jihomoravský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 14 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

18.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti PMC food, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost PMC food, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému