Manipulant/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost BAJS Partners LTD. - organizační složka hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní manipulační pracovníci v dopravě - manipulant/ka.

Místo výkonu práce: Ostrava - Bartovice Prosím uchazeče o zaslání životopisu na email: kontakt Do předmětu emailu uvádějte název pracovní pozice - Manipulant Popis pozice: - vykládka, nakládka materiálu - manipulace - expedice Požadujeme: - Pečlivost, zručnost, samostatnost; - Pozice vhodná i pro absolventy - zaučíme; Nabízíme: - Práci v 2 - směnném provoze; - Práci v perspektivně se rozvíjející společnosti působící na českém i zahraničním trhu; - Práci v kolektivu mladých lidí. Nástupní mzda: 75 Kč / hod. Zaměstnanecké výhody: zvláštní prémie, možnost získání nadačních příspěvků

Společnost

BAJS Partners LTD. - organizační složka

Lokalita pracoviště

Ostrava, Ostrava (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Pomocný pracovník v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Pomocní manipulační pracovníci v dopravě

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 75 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

10.1.2017
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti BAJS Partners LTD. - organizační složka výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost BAJS Partners LTD. - organizační složka o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému