ŘIDIČ/KA AUTOBUSU Z ČESKÝCH BUDĚJOVIC

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost STUDENT AGENCY, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči autobusů v dálkové přepravě osob - řidič/ka autobusu z českých budějovic.

Pracovní náplň: řidič/ka na vnitrostátních autobusových linkách z Českých Budějovic, práce na plný úvazek nebo na dohodu o pracovní činnosti Požadujeme: minimálně 3 roky praxe v autobusové dopravě nebo min. 10 let praxe v MKD, alespoň základní znalost Aj nebo Nj, platnou zdravotní a profesní způsobilost, trestní bezúhonnost, flexibilitu, vstřícnost, spolehlivost Nástup: ihned nebo dle dohody Nabízíme: zajímavou práci v perspektivní a silné společnosti, adekvátní mzdové ohodnocení, řadu zaměstnaneckých výhod (dovolená navíc, kaféterie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování), působení na vnitrostátních linkách, výchozí stanice: České Budějovice

Lokalita pracoviště

Lannova tř. 53, 370 01 České Budějovice 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Řidič autobusu v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Řidiči autobusů v dálkové přepravě osob

Mzdové podmínky

Základní mzda: 30 000 - 33 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

1.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti STUDENT AGENCY, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost STUDENT AGENCY, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému