Konzultant - dotační specialista

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Grant Consulting a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v obchodní sféře a veřejné správě - konzultant - dotační specialista.

Konzultant (dotační specialista) Náplň práce: " Příprava a zpracování žádostí o dotace včetně relevantních příloh " Řízení projektů v období realizace a udržitelnosti projektů " Komunikace s klienty " Komunikace s řídícími a zprostředkujícími orgány Požadujeme: " Vysokoškolské vzdělání (nejlépe ekonomického směru) " Praxi v oblasti přípravy dotačních žádostí VÝHODOU " Vynikající komunikační dovednosti " Flexibilitu, samostatnost a zodpovědnost, kreativitu, vysoké pracovní nasazení, psychickou odolnost " Ochotu učit se novým věcem " Řidičský průkaz sk. B Nabízíme: " Zajímavou tvůrčí práci v mladém kolektivu, " Rozšíření praktických zkušeností v oblasti dotačního poradenství, " Odpovídající mzdové ohodnocení, " Místo výkonu práce Praha 9 Termín nástupu: Ihned (dle domluvy) Kontakt: Ing. Zuzana Syřínková kontakt kontakt

Společnost

Grant Consulting a.s.

Lokalita pracoviště

Podnikatelská 553, 190 11 Praha 911 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

9.9.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Bakalářské)

Jazyky

  • Angličtina - základní porozumění
  • Čeština - aktivní komunikace

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Grant Consulting a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Grant Consulting a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému