Obchodní zástupce náhradních dílů na BUS a TRUCK

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ZLINER, s. r. o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obchodní zástupci - obchodní zástupce náhradních dílů na bus a truck.

Společnost ZLINER s.r.o. hledá v současné chvíli ke stálému růstu a rozšiřování našich obchodních aktivit do našeho týmu: OBCHODNÍHO ZÁSTUPCE/OBCHODNÍ ZÁSTUPKYNI pro prodej náhradních dílů na BUS i TRUCK v regionu Plzeňský kraj, kde máme i stálou provozovnu Požadujeme: - trvalé bydliště v regionu, znalost práce na PC - výborné komunikační a prezentační dovednosti - znalost ND na TRUCK - vysoké pracovní nasazení a loajalita k firemním zásadám - řidičský průkaz sk.B - ochotu se průběžně vzdělávat a učit se novým věcem Náplň práce: - denní návštěva zákazníků, prodej sortimentu - pravidelná komunikace a stálé budování vztahů se zákazníky - práce s informačním systémem HELIOS ORANGE - monitorování a hodnocení na situace na trhu - pravidelný reporting a účast na poradách - administrativní činnost související s výkonem funkce obchodního zástupce Nabízíme: - stabilní a perspektivní společnost - zajímavou a náročnou práci - možnost osobního a profesního růstu - služební automobil - telefon - notebook - motivující finanční ohodnocení a firemní benefity Písemné nabídky včetně strukturálního životopisu a motivačního dopisu zasílejte na adresu: kontakt

Společnost

ZLINER, s. r. o.

Lokalita pracoviště

V Malé Doubravce 1242, 312 00 Plzeň 12 (Plzeňský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obchodní zástupce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Obchodní zástupci

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 23 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

16.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ZLINER, s. r. o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ZLINER, s. r. o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému