Dispečer strojírenské výroby

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SIGI Aquatec s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici dispečeři strojírenské výroby - dispečer strojírenské výroby.

PRACOVNÍ NÁPLŇ: práce v informačním systému KTKw: - zadávání zakázek, - plánování výroby, - nákup materiálu, - fakturace, - skladové hospodářství telefonická agenda POŽADAVKY NA UCHAZEČE: - znalost práce na PC, - technické nebo ekonomické vzdělání, - schopnost týmové práce, - praxe v kanceláři výrobní firmy VÝHODY: - firma rodinného charakteru, - možnost kariérního postupu, - stravování, mobilní telefon

Společnost

SIGI Aquatec s.r.o.

Lokalita pracoviště

Jana Švermy 1391, 468 51 Smržovka (Liberecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Dispečer v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Technici dispečeři strojírenské výroby

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 19 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

9.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SIGI Aquatec s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SIGI Aquatec s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému