Pracovník na železnici - posunovač/vedoucí posunu

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Advanced World Transport a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Vedoucí posunu, posunovači, brzdaři - pracovník na železnici - posunovač/vedoucí posunu.

Popis pozice: -posunování železničních vozů -zajišťování vozů proti ujetí -doprovod samostatně jedoucího vozidla, jeho přivěšování a odvěšování od vlaku -obsluha seřaďovacích návěstidel -obsluha železničních vozů při vykládce, včetně jejich dočištění. Jedná se 12hodinové směny (denní, noční), nepřetržitý provoz (i víkendy). Obsazujeme tyto pracoviště (dle aktuální potřeby firmy a bydliště kandidáta): -Karviná - Darkov -Karviná - Stonava (ČSM) -Orlová - Lazy Nástup: IHNED (co nejdříve) Požadujeme: -výborný zdravotní stav dle vyhlášky 101/1995 Sb. - především zrak (NESMÍ být brýle, kontaktní čočky) -střední odborné vzdělání s výučním listem -praxe na železnici výhodou -vysoké pracovní nasazení -zodpovědnost, schopnost práce v týmu, odolnost vůči stresu -ochota učit se nové věci Nabízíme: -práci v prostředí stabilní společnosti -možnost odborného a profesního růstu -zajímavé finanční ohodnocení -systém zaměstnaneckých výhod V případě zájmu zašlete prosím životopis na email: kontakt do předmětu uveďte název pozice POSUNOVAČ.

Lokalita pracoviště

Stonavská 2179, 735 06 Karviná 6 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Vedoucí v oboru Management
Alternativní názvy profese: Vedoucí posunu, posunovači, brzdaři

Mzdové podmínky

Základní mzda: 17 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

30.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Advanced World Transport a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Advanced World Transport a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému