Vedoucí callcentra

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Clever People s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Vedoucí všeobecných administrativních pracovníků - vedoucí callcentra.

Společnost Clever People hledá kolegu na pozici Vedoucího callcentra. Místo výkonu práce Pardubice Náplň práce: - odpovědnost za pracovníky callcentra - péče o stávající klientelu - motivace a školení pracovníků - reporting Požadujeme: - praxi s vedením lidí min. 3 roky - chuť a zápal do práce - schopnost motivace pracovníků - výborný verbální projev bez vady řeči - uživatelská znalost na PC Nabízíme: - práci na HPP - mzda od 23 000,- + odměny - firemní mobil - zázemí moderní firmy - přátelský kolektiv - práci v centru Pardubice V případě zájmu zašlete své CV na email kontakt nebo volejte na číslo kontakt.

Společnost

Clever People s.r.o.

Lokalita pracoviště

Smilova 391, 530 02 Pardubice 2 (Pardubický), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Vedoucí v oboru Management
Alternativní názvy profese: Vedoucí všeobecných administrativních pracovníků

Mzdové podmínky

Základní mzda: 23 000 - 28 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

17.1.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Clever People s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Clever People s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému