Asistent/ka back office

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Tomáš Grec hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecní administrativní pracovníci - asistent/ka back office.

Místo výkonu práce: Hlavní město Praha, Nové Město, Na poříčí č.p. 1067/25 Kontaktní osoba: Hrnčářová Iveta, tel.: kontakt, e-mail: kontakt Náplň práce: o Zpracování smluv a konzultantských dokumentů o Podpora vedení společnosti o Zadávání informací do administrativního systému o Vedení skladu materiálů a tiskopisů - objednávky, zásobovaní, evidence, inventura o Poskytování veškerého administrativního zázemí (korespondence, vyřizování e-mailů, tisk dokumentů, příprava podkladů, pochůzky aj.) Požadujeme: o SŠ vzdělání o Samostatnost, důslednost a spolehlivost o Komunikativnost a ochota učit se novým věcem o Pozitivní a zodpovědný přístup ke svěřeným úkolům o Znalost práce na PC (MS Office) Nabízíme oVýkonovou složku nad rámec základní fixní mzdy (tato část činí až 2x násobek měsíčního základu) Podmínkou pro zařazení uchazeče do výběrového řízení je vyplnění krátkého dotazníku, který naleznete ke stažení na: kontakt/files/dotaznik.doc Dotazník prosím vyplňte a zašlete společně se svým životopisem na kontakt. Pokud Vás nebudeme kontaktovat do 3 týdnů od zaslání životopisu, berte to prosím tak, že byla dána přednost jiným kandidátům, kteří lépe vyhovují požadavkům na zadanou pozici. Velice děkujeme za pochopení.

Společnost

Tomáš Grec

Lokalita pracoviště

Na poříčí 1067, 110 00 Praha 1 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Administrativní pracovník v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Všeobecní administrativní pracovníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: 18 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

9.9.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Tomáš Grec výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Tomáš Grec o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému