ASISTENT/-KA FINANČNÍ KANCELÁŘE

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost VÁŠTÝM.CZ,s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecní administrativní pracovníci - asistent/-ka finanční kanceláře.

- Místo výkonu práce: Habrmanova č.p. 136/3, 500 02 Hradec Králové 2 ASISTENT/-KA FINANČNÍ KANCELÁŘE - PP na dobu určitou 1 rok, nástup od 1. 7. 2016 - Náplň práce: organizace chodu kanceláře, administrativní podpora vedení společnosti, zpracování poštovní agendy, archivace dokumentů, telefonické domlouvání schůzek s klienty, řešení samostatných úkolů - Požadujeme: min. vyučení - Nabízíme: zaměstnanecké výhody - Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky i pro OZP - V případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail: kontakt

Společnost

VÁŠTÝM.CZ,s.r.o.

Lokalita pracoviště

Habrmanova 136, 500 02 Hradec Králové 2, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Administrativní pracovník v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Všeobecní administrativní pracovníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: 19 200 - 23 400 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

9.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti VÁŠTÝM.CZ,s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost VÁŠTÝM.CZ,s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému