Pracovník/ce zákaznického servisu s AJ a PL

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Specialist Service, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Operátoři telefonních panelů - pracovník/ce zákaznického servisu s aj a pl.

Výkon práce: Ostrava Kontakt: email nebo telefonicky od 8 - 16 hod. Náplň práce: * Patříte mezi lidi, kteří rádi vyhledávají informace on-line a umí se v nich rychle orientovat? * Do you speak English? * Chcete, aby informace, které vyhledáte, byly někomu užitečné a mohly mu pomoct? * Spoléháte se na selský rozum? * Máte cit pro lidi a dokážete s nimi snadno komunikovat? Požadavky: * Profesionální jednání a empatie v komunikaci se zákazníkem * Znalost práce s počítačem * Předchozí zkušenosti na obdobné pozici (zákaznický servis, call centrum apod.) nejsou podmínkou, ale výhodou * Velmi dobrá angličtina a polština je podmínkou * Orientace v informacích, rychlost, schopnost pracovat na více věcech najednou Výhody: * zázemí silné a stabilní společnosti * nejedná se o obchod (nemusíte nikomu nic nabízet) * nadstandardní zaměstnanecké výhody * zajímavá, odpovědná a rozmanitá práce * práce v příjemném prostředí * možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání * vhodné i jako částečný úvazek

Společnost

Specialist Service, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Ostrava, Ostrava (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Telefonní operátor v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Operátoři telefonních panelů

Mzdové podmínky

Základní mzda: 17 000 - 24 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

10.1.2017
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Specialist Service, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Specialist Service, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému