Specialista/tka kontaktu se zákazníky

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost RWE Zákaznické služby, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Operátoři telefonních panelů - specialista/tka kontaktu se zákazníky.

Místo výkonu práce: Plynární 788/5, Ostrava - Moravská Ostrava CV zašlete na e-mail. Náplň práce: -telefonická komunikace se zákazníky skupiny RWE -vyřizování požadavků zákazníků -poskytování informací o produktovém portfoliu RWE -prodej produktů společnosti RWE Profesní předpoklady: -SŠ vzdělání -velmi dobrá uživatelská znalost MS Office, znalost SAP CRM, IS-U výhodou Osobnostní předpoklady: -příjemný projev a pro zákaznická orientace -předpoklady být dobrým prodejcem -energie, nadšení a vytrvalost -samostatnost a odpovědnost Jiné: -směnný provoz - příchozí linka v době 6 - 22 -směna 7,5 hodiny/den, pozvolný nástup na směny -možnost zkrácených úvazků po zaškolení -zajímavé finanční ohodnocení - již u nástupu fixní mzda ve výši 15 000,- Kč - 17 000 Kč dle dosavadních zkušeností -variabilní složka mzdy 18-20% z fixu podle pracovních výsledků -navíc neomezené provize z prodejů -navýšení mzdy po zapracování -5 týdnů dovolené + 3 dny osobního volna s náhradou mzdy -strukturovaný systém kariérního růstu, osobní rozvoj -příspěvek na stravování -po zapracování - nadstandardní balíček zaměstnaneckých benefitů - sport, kultura, jazykové kurzy, cestování, životní a penzijní připojištění a jiné -již proplacené vstupní školení od špiček v oboru (6 týdnů) -zaměstnanecké akce, příjemné pracovní prostředí

Lokalita pracoviště

Plynární 788, 702 00 Ostrava 2, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Telefonní operátor v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Operátoři telefonních panelů

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 20 400 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

10.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti RWE Zákaznické služby, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost RWE Zákaznické služby, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému