Metodik kvality sociálních služeb

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Domov pro seniory Ďáblice hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní odborní pracovníci v oblasti sociální práce - metodik kvality sociálních služeb.

Místo výkonu práce: Kubíkova č.p. 1698/11, Kobylisy, Praha 8, Kontakt : Šimečíková Jana Bc., tel.: kontakt, e-mail: kontakt Klíčové kompetence: metodické řízení kvality sociálních služeb koordinace a aktualizace standardů kvality poskytování systémové a metodické pomoci při sestavování plánů péče a individuálních plánů v prostředí informačního systému Cygnus a dohled nad realizací metodické vedení a koordinace činnosti klíčových pracovníků navrhování systémových opatření k účinnější výměně interních informací v zájmu zvýšení kvality péče o klienty Kvalifikační požadavky: odborná způsobilost pro výkon pracovníka v sociálních službách (střední vzdělání s maturitní zkouškou nebo vyšší odborné vzdělání) podle § 115 odst. 5 písm. d) zákona č.108/2006 Sb. a trvalé plnění povinnosti dalšího vzdělávání podle § 115 odst. 6 zákona č. 108/2006 Sb. praxe v sociálních službách pro seniory min. 5 let Profesní znalosti a dovednosti znalost metod sociální práce, potřeb seniorů, lidských práv a etických principů znalost a praktická aplikace obecně závazných předpisů souvisejících s poskytovanou sociální službou domova pro seniory a domova se zvláštním režimem vytváření a rozvíjení standardů kvality sociálních služeb, návazných metodik, zejména individuálních plánů a jejich realizace metodika plánování, řízení a realizace sociálních služeb Nabízíme: odměňování podle pravidel pro příspěvkové organizace pravidelnou supervizi 5 t

Lokalita pracoviště

Kubíkova 1698, 182 00 Praha 82 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Sociální pracovník v oboru Zdravotnictví
Alternativní názvy profese: Ostatní odborní pracovníci v oblasti sociální práce

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

5.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Domov pro seniory Ďáblice výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Domov pro seniory Ďáblice o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému