zdravotní sestra - zdravotní asistentka - zubní instrumentářka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Pražské centrum dentální implantologie s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní specialisté v oblasti zdravotnictví - zdravotní sestra - zdravotní asistentka - zubní instrumentářka.

Místo výkonu práce:Hlavní město Praha, Veleslavín, Na okraji č.p. 331/45b Kontaktní osoba:Lucie Frková, tel.: kontakt, e-mail: kontakt Požadujeme: vysoké pracovní nasazení, časovou flexibilitu, spolehlivost, pečlivost Nabízíme: příjemné pracovní prostředí, práci v přátelském kolektivu, dobré platové podmínky, motivační finanční phodnocení a možnost čerpání zaměstnaneckých benefitů stravenky

Společnost

Pražské centrum dentální implantologie s.r.o.

Lokalita pracoviště

Na okraji 331, 162 00 Praha 616 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 18 000 - 22 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

10.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Pražské centrum dentální implantologie s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Pražské centrum dentální implantologie s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému