provozní manažeři úklidové firmy

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost nula s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řídící pracovníci v oblasti úklidu - provozní manažeři úklidové firmy.

V případě vašeho zájmu o uvedenou pozici nám zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mail: kontakt Náplň práce: koordinace provozu úklidové firmy - řídí a organizuje obchodní aktivity ve svěřeném regionu, oslovuje nové zákazníky, zpracovává nabídky, organizuje práci, kontroluje kvalitu provedené práce, provádí nábor nových pracovníků, zajišťuje jejich zaškolení, průběžně komunikuje se stávajícími zákazníky, vyhodnocuje úspěšnost jednotlivých aktivit Nabízíme: - různorodou a zajímavou práci s velkou možností růstu - práci s lidmi - velkou míru samostatnosti - významnou podporu centrály - flexibilní pracovní dobu - zajímavý výdělek Požadujeme: - středoškolské vzdělání - uživatelskou znalost práce na PC (Microsoft Office, internet,...) - obchodního ducha - dobré organizační a komunikační dovednosti - cílevědomost a vytrvalost, - časovou flexibilitu

Společnost

nula s.r.o.

Lokalita pracoviště

Plzeň 1, 301 00 Plzeň 1 (Plzeňský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Vedoucí v oboru Management
Alternativní názvy profese: Řídící pracovníci v oblasti úklidu

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

10.9.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti nula s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost nula s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému