ŘIDIČ NÁKLADNÍHO AUTOMOBILU TAHAČE V RÁMCI ČR

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ALITRON-OST s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči tahačů - řidič nákladního automobilu tahače v rámci čr.

Požadavky: praxe min. 5 let, Řidičský průkaz sk. C,E, profesní průkaz, znalost stavebních materiálů velkou výhodou, jeřábnický průkaz , průkaz VZV, digitální karta - výhodou, praxe na obdobné pozici nebo v oblasti stavebnictví, obchodu velkou výhodou, komunikační a organizační schopnosti, dynamická a technicky zdatná osobnost, prozákaznický přístup, loajalitu, ochotu a chuť pracovat, bezúhonnost, samostatnost,spolehlivost a flexibilita, trestní bezúhonnost. Náplň práce: každodenní rozvoz stavebních materiálů v rámci ČR /Zlínského kraje/, administrativní práce spojená s dopravou Výhody: stravenky, životní připojištění, mobil Pracovní doba: 7.00 - 15.30 hod. Zájemci o pracovní místo zasílat životopis na e-mail, hlásit se telefonicky nebo osobně.

Společnost

ALITRON-OST s.r.o.

Lokalita pracoviště

Tečovice 378, 763 02 Zlín 4, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Řidič tahače v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Řidiči tahačů

Mzdové podmínky

Základní mzda: 23 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

21.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ALITRON-OST s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ALITRON-OST s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému