Zahradník/ce, prodejce květin

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost FLORPLANT s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Zahradníci floristé a květináři - zahradník/ce, prodejce květin.

Místo výkonu práce: Krmelínská 512/112, Nová Bělá, 724 00 Ostrava Jedná se o prodej a ošetřování květin a rostlin ve velkoobchodě s květinami. Hledáme člověka s vážným zájmem o práci,nutné:řd.sk. B,manuální zručnost,časová flexibilita,samostatnost,schopnost pracovat v kolektivu,práce s počítačem, znalost sortimentu a praxe v oboru výhodou Nabízíme:dobré platové podmínky,práci v příjemném prostředí

Společnost

FLORPLANT s.r.o.

Lokalita pracoviště

Krmelínská 512, 724 00 Ostrava 24 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Zahradník v oboru Tvůrčí práce a design
Alternativní názvy profese: Zahradníci floristé a květináři

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

10.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti FLORPLANT s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost FLORPLANT s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému