Klinika byla založena v roce 2003 v Praze, prvotně se specializací na stomatologické a implantologické zákroky. Po osmi letech provozu a přestěhování se do centra hlavního města, díky našim spolupracujícím specialistům, odbornému týmu a především potřebě našich klientů, postupně rozšiřujeme oblast našeho působení o další obory zdravotní péče, estetiky, relaxace i krásy. Úzká souvislost mezi nimi je jednoznačná a našim klientům poskytne ještě více péče soustředěné na jednom místě.

Hledáme manikérku a pedikérku

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: neuvedena

Hledáme specialisty, které nehty skutečně zajímají! Chcete být součástí týmu lidí, pro které je zásadní skvělá práce a spokojený zákazník? Víme, že skvěle provedená manikúra nebo pedikúra s báječným servisem je zásadní zpříjemnění dne pro naše klienty.

Hledáme specialisty, které nehty skutečně zajímají! (Manikúra, Podologie, Pedikúra - Praha 1) Chcete být součástí týmu lidí, pro které je zásadní skvělá práce a spokojený zákazník? Víme, že skvěle provedená manikúra nebo pedikúra s báječným servisem je zásadní zpříjemnění dne pro naše klienty. Je pro nás důležité, aby se u nás skvěle cítili a dostali to nejlepší - tedy krásné nehty, které i my chceme :-). Do našeho týmu hledáme posily. Šikovné manikérky/pedikérky, které se chtějí dále rozvíjet a poskytovat skvělou službu klientům.

Hledáme: Specialisty s praxí a zavedenou klientelou (ideálně na práci s kultivační řadou Jessica) - ale rádi zaškolíme :-) Chuť a zkušenosti poskytovat komplexní péči (tedy ošetření nohou i rukou) Týmového člověka, který bude rád spolupracovat i s dalšími obory (dermatologem, kosmetičkami, atd.)

Najdete u nás: Solidní jednání a zázemí zavedené české firmy Zařízené a dobře vybavené prostory na Praze 1 Možnost růstu a práci, která Vás bude bavit :) 
Těšíme se na spolupráci.
Tým Esthesia Praha 

Společnost

Esthesia – klinika rodinného zdraví a krásy s.r.o

Domácí společnost bez zahraniční účasti
Velikost společnosti: 21-50 zaměstnanců

Lokalita pracoviště

Opletalova 1013/59, 11000 Praha 1 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Služby
Profese: Pedikérka, manikérka v oboru Služby
Alternativní názvy profese: Pedikérka manikérka

Mzdové podmínky

Základní mzda: neuvedena

Pracovní úvazek

Práce na živnostenský list (8 hodin) , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

Ihned

Ostatní

  • Káva a voda zdarma
  • Klouzavá pracovní doba
  • Pravidelné firemní akce
  • Práce v centru města
  • Zásadně bez kravaty
  • Dobrá dostupnost MHD
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Esthesia – klinika rodinného zdraví a krásy s.r.o výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Esthesia – klinika rodinného zdraví a krásy s.r.o o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému