Klinika byla založena v roce 2003 v Praze, prvotně se specializací na stomatologické a implantologické zákroky. Po osmi letech provozu a přestěhování se do centra hlavního města, díky našim spolupracujícím specialistům, odbornému týmu a především potřebě našich klientů, postupně rozšiřujeme oblast našeho působení o další obory zdravotní péče, estetiky, relaxace i krásy. Úzká souvislost mezi nimi je jednoznačná a našim klientům poskytne ještě více péče soustředěné na jednom místě.

Stomatolog pro kliniku zdraví a krásy na Praze 1

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: neuvedena

Chcete být součástí dobrého týmu, který poskytuje kvalitní péči? Hledáte vhodné místo pro svou ordinaci nebo změnu? Do našeho týmu přijmeme spolehlivé lékaře - stomatology. Nabídka je vhodná pro lékaře poskytující obecnou stomatologii i úzce specializované - rádi se s Vámi setkáme a vzájemně si nastíníme možnosti.

Stomatolog pro kliniku zdraví a krásy na Praze 1
Chcete být součástí dobrého týmu, který poskytuje kvalitní péči? Hledáte vhodné místo pro svou ordinaci nebo změnu? Do našeho týmu přijmeme spolehlivé lékaře - stomatology. 
Hledáme:  - Zkušeného lékaře s dobrými výsledky práce a zavedenou klientelou - Specialistu s chutí pracovat ve spolupracujícím týmu v pohodové atmosféře malé firmy v centru města  - Lékaře, pro kterého jsou dobré výsledky práce a spokojený pacient zásadní

Najdete u nás:  - Zázemí zavedené (české) společnosti  - Solidní jednání  - Zavedený velmi hezký komfort pro pacienty (zákaznická péče a parkování)  - Dobré ohodnocení

Nabídka je vhodná pro lékaře poskytující obecnou stomatologii i úzce specializované - rádi se s Vámi setkáme a vzájemně si nastíníme možnosti.  
Těšíme se na spolupráci.

Společnost

Esthesia – klinika rodinného zdraví a krásy s.r.o

Domácí společnost bez zahraniční účasti
Velikost společnosti: 21-50 zaměstnanců

Lokalita pracoviště

Opletalova 1013/59, 11000 Praha 1 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Zdravotnictví a sociální péče
Profese: Stomatolog v oboru Zdravotnictví
Alternativní názvy profese: Zubní lékař

Mzdové podmínky

Základní mzda: neuvedena

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek (8 hodin) , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

Ihned

Ostatní

  • Káva a voda zdarma
  • Klouzavá pracovní doba
  • Pravidelné firemní akce
  • Práce v centru města
  • Zásadně bez kravaty
  • Dobrá dostupnost MHD
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Esthesia – klinika rodinného zdraví a krásy s.r.o výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Esthesia – klinika rodinného zdraví a krásy s.r.o o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému